Головна » 2019 » Лютий » 18 » Нова українська школа
12:13
Нова українська школа

Півроку навчаються наші першокласники в умовах Нової української школи. Завдяки реформі були виділені рекордні суми, які коли-небудь виділяли на розвиток школи з державного бюджету! Це дало можливість зробити навчальне приміщення комфортним для дітей: клас отримав нові одномісні парти-трансформери, дошки, проектор, ноутбук для вчителя, принтер, ламінатор, стенди для змінних виставок, дидактичні матеріали, колекції, ляльковий театр, наочність, інвентар для настільних та рухливих ігор, творчої діяльності.

За перший семестр учні разом з учителем облаштували різні осередки: тут і куточок природи для проведення дослідів, і місце для гри, для відпочинку, для творчості, для дитячої класної бібліотечки, тощо.

Крім того, згідно вимог реформи, педагог проводить групові завдання, ранкові зустрічі та кола. Діти зближуються і не бояться один одного, вчаться спілкуватися та мислити критично! Це дає змогу не просто вивчити правила і поняття, а вміти застосовувати їх у житті, сформувати нового громадянина, який стане більш пристосованим до постійних змін і зможе швидко приймати правильні рішення.

Категорія: Події у нашій школі | Переглядів: 104 | Додав: admin
Підготовка до ЗНО
Школи Здолбунівщини
Це цікаво